WIRTUALNY SPACER PO GMINIE KŁODZKO

Wirtualny spacer po Gminie Kłodzko powstał w ramach projektu pn. „Promocja turystyczna Gminy Kłodzko” zrealizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oś 4 LEADER, działanie 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla operacji „Małe projekty”.

Cel projektu to promocja turystyczna obszaru Gminy Kłodzko w szczególności opracowanie i wdrożenie spójnego systemu promocji, w zakresie rozwoju turystyki poprzez wydanie Przewodnika turystycznego oraz stworzenie Wirtualnego spaceru.

W Droszkowie znajdują się dwa punkty. Jeden z działu Krajobrazy, a drugi z działu Kościoły. Aby je wyświetlić wystarczy z zakładki miejscowości wybrać Droszków lub kliknąć na wybrany punkt zaznaczony kołem na mapie. Jeśli wybierzesz punkt z działu Krajobrazy zobaczysz panoramę gór z Przełęczy Droszkowskiej. Jeśli natomiast zaznaczysz punkt z działu Kościoły będziesz mógł/-a obejrzeć i przeczytać o kościele św. Barbary. Aby zwiedzić obiekt wirtualnie wystarczy kliknąć na migający punkt przy wejściu głównym.


KLIKNIJ, ABY WEJŚĆ NA STRONĘ Z WIRTUALNYM SPACEREM

WIRTUALNY SPACER PO GMINIE KŁODZKO


adminWIRTUALNY SPACER PO GMINIE KŁODZKO